Vinnere 2022, Nicolai Heiberg-Evenstad og Markus Lund

2022 Markus Lund – Nicolai Heiberg-Evenstad, Heimdal BK – Sørreisa BK
2021 Marius Dalemark Austad – Ida Marie Øberg, Flekkefjord BK – KGB Klyve-Gulset BK
2020 Marius Dalemark Austad – Christian Bakke, Flekkefjord BK – Bergen Akademiske BK
2019 Marcus Andreas Scheie – Jakob Nordvoll Johannessen – BK Norrøna – Sortland BK
2018 Christian Bakke – Marcus Andreas Scheie, Bergen Akademiske BK – BK Norrøna
2017 Christian Bakke – André Hagen, Bergen Akademiske BK – Aurskog BK
2016 Christian Bakke – Anders Holmen Gundersen, Bergen Akademiske BK/
2015 Christian Bakke – Harald Eide, Bergen Akademiske BK/BK Hein 46
2014 Christian Bakke – Tor Eivind Grude, Bergen Akademiske BK/Sømna BK
2013 Kristian Barstad Ellingsen – Erlend Skjetne, Sortland BK/Heimdal BK
Tor Eivind Grude – Fredrik Helness, Sømna BK/Akademisk BK
2012 Kristoffer Hegge – Tor Eivind Grude, Snåsa BK/Sømna BK
2011 Kristoffer Hegge – Kristian Stangeland, Snåsa BK/Kverneland BK
2010 Henrik Livgård – Daniel Ueland, Askim BK/Nærbø BK
2009 Kristoffer Hegge – John Vegard Aa, Snåsa BK/Heimdal BK
2008 Kåre Bogø – Kristoffer Hegge, Frøya BK/Snåsa BK
2007 Håkon Bogen – Lars Arthur Johansen, Mo BK/Rognan BK
2006 Ingvald Søiland – Daniel Ueland, Nærbø BK
2005 Ingvald Søiland – Daniel Ueland, Nærbø BK
2004 Stian Andersen – Karl Morten Lunna, Vestre Gausdal BK/Lom BK
2003 Petter Eide – Allan Livgård, BK Hein 46/Askim BK
2002 Ronny Jørstad – Stian André Sundklakk, Skien BK/Kirkesdalen BK
2001 Petter Eide – Sverre Johan Aal, BK Hein 46/Kvam BK
2000 Stig Roar Hakkebo – Nils Kåre Kvangraven, Heimdal BK/Rena BK
1999 Gunnar Harr – Stian André Sundklakk, Troms og Ofoten
1998 Ole Egil Amundsen – Ole Marius Myrvold, Oppland
1997 Gunnar Harr – Stian André Sundklakk, Troms og Ofoten
1996 Boye Brogeland – Øyvind Saur, Bergen
1995 Boye Brogeland – Øyvind Saur, Bergen
1994 Bjørn Morten Mathisen – Kurt -Ove Thomassen, Stjørdal /Helgeland
1993 Geir Helgemo – Stein Arne Galguften, Namdal
1992 Svein Gunnar Karlberg – Kurt-Ove Thomassen, Helgeland
1991 Jørgen Molberg – John-Hallvard Skoglund, Hedemarken
1990 Jørgen Molberg – John-Hallvard Skoglund, Hedemarken
1989 Finn Brandsnes – Espen Larsen, Helgeland/Salten
1988 Stein Willy Andreassen – Skjalg Solum, Vesterålen
1987 Jim Høyland – Sam Inge Høyland, Fjordane
1986 Jim Høyland – Arild Rasmussen, Fjordane/Bergen
1985 Jon Andreas Støvneng – Roar Voll, Trondheim
1984 Sam Inge Høyland – Sven-Olai Høyland, Fjordane
1983 Jon Andreas Støvneng – Roar Voll, Trondheim
1982 Sjur Ajer – Jan Inge Danielsen, Midt-Telemark
1981 Terje Karlsen – Henning Stokkeland, Rogaland
1980 Per Bjerkan – Glenn Grøtheim, Trondheim
1977 Leif-Erik Stabell – Tolle Stabell, Oslo
1976 Peter Marstrander – Leif-Erik Stabell, Oslo
1975 Johan Raaum – Tolle Stabell, Oslo
1974 Sverre Koch – Jostein Sørvoll, Oslo
1973 Helge Mæsel – Roald Mæsel, Vest-Agder
1972 Erik Bølviken – Tormod Clemetsen, Oslo
1971 Einar Asbjørn Brenne – Øystein Lerfald, Inntrøndelag